Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha csak egyetlen kérdésre...

Ha csak egyetlen kérdésre kaphatnátok választ a Star Wars 9. részében, nektek melyik lenne az ami leginkább érdekelne?

Figyelt kérdés

Ha az új trilógia eddigi részeivel kapcsolatban a záró epizód csak egyetlen kérdésre adhatna magyarázatot, de arra kielégítően, akkor ti melyik kérdésre várnátok leginkább választ? (Na jó, ha több is van akkor többet is mondhattok, de legyen ott hogy melyik az amelyik a leginkább izgat titeket!)


Ja, és a GYŰLÖLKÖDŐK KÍMÉLJENEK! Ha fikázni akarod az új filmeket és nem a kérdésre válaszolni, akkor keress más fórumot, köszi!



2018. jan. 25. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Az érdekelne, hogy ki volt Snoke, de nem igazán várok válaszokat, mert ez nem a Trónok harca, csak Abrams miatt sok volt a megválaszolatlan kérdés, de ezekre a legújabb részben kaptuk választ, még ha sokan ezeket nem is tudják elfogadni. (pl hogy Rey senkinek a senkije)
2018. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az erő egyensúlya?
2018. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Miért kellett elbszni a Star Warsot ennyire?
2018. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne a legjobban, hogy Snoke hol tartózkodott és mit csinált az eredeti trilógia idején. Illetve, hogy hogyan került az Első Rend élére. De szerintem ezt csak könyv formájában fogjuk megtudni.


Amúgy olyan sok rejtély nem is maradt a 9. részre. Leginkább a végkifejlet lesz majd érdekes.

2018. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Hová tűnt Daemon Hill??
2018. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen ízű a porg hús?
2018. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Valószínűleg csirke :P Amúgy engem az érdekelne Kylo és Rey túléli-e. A mellék szereplők annyira nem mougatnak azt meg ugye tudjuk,hogy Leia nem lehet benne a kövi részben... Szóval ez, de az egyik előző kérdés is érdekes arról hogy mi is az egyensúly az erőben? Mert elég fogós ha azt nézzük, hogy elvileg sötétnek is lenni kell, mert akkor nem lehet legyőzni a sötét oldalt sose.
2018. jan. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Snoke kicsoda, micsoda, hol volt eddig stb.

2. Ren lovagok kifélék, mifélék, mit tudnak stb.

3. Rey honnan szedi a tudását? Kylo-tól? Vagy letorrentezi az Erőből? Esetleg egy korábbi jedi reinkarnációja vagy mi?


Kb. ebben a sorrendben. Igen, a Rey rejtélyt csak a 3. helyre tettem. Snoke nekem ennél is nagyobb kérdőjel. A Ren lovagok meg már a hetedik óta érdekelnek. Elég menőknek tűnnek, ráadásul minek vannak a sztoriban, ha nem tudunk meg róluk semmit? Ebben az esetben, ennyi erővel Kylo lehetett volna totál egyedül is, teljesen felesleg volt őket egyáltalán megemlíteni.

2018. jan. 27. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Arra, hogy mikor lesz már vége ennek a borzalom disney uralomnak, a rendező rosszabb mint Palpatine. Amúgy meg Snoke= Gollam.
2018. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!