Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnézzem a Halálkúrát moziban...

Megnézzem a Halálkúrát moziban? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Január 26-ÁN fog mejönni a Halálkúra könyvben,de szeretném megnézni a moziban is.Nem vagyok benne biztos, hogy az utosó vetítésig ki tudom majd olvasni .Azerintetek mit csináljak? Elmenjek megnézni a moziban?Aki látta az meg tudná mondani ,hogy mennyire hasonlít a könyvben?Szerintetek nem fogja lelőné a poént?
2018. jan. 25. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg teljesen más a könyv és a film, de szerintem ne nézd meg a filmet, mert mire kiolvasod, már fent lesz a neten. A filmezz eu-n valószínüleg megtalálod.
2018. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi ma neztuk meg en nem olvastam a konyvet. Nemrossz de nem is eget rengeto...lehet h ez a konyvben reszletezve van de nekem a filmben nem derul ki az h pl a gyerekekbol kinzas aran tudjak kicsapolni a verukbol az ellenanyagot DE a masodik es most ebben a reszben is thomasbol csak vert vesznek minden kinzas nelkul :D itt lehetne arra fogni h azert mert h az ő vere a legjobb stb DE a 2ik reszben fingjuk nem volt arrol h thomasnak a legeslegjobb szimplan csak tudtak h immunis...kicsit elhuztak nehany jelenetet de mar sztem még1 resz felesleges es megis lesz
2018. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi? Lesz még egy rész? Közben már megnéztem a filmet a moziban, és a könyvet is sikerült kiolvasnom. Nekem nagyon tetszett, de lehet, hogy ez csak elfogultság miatt van,
2018. febr. 6. 14:30
 4/4 anonim válasza:
A rendező kicsit átírta a történetet, ( persze azt azért nem, hogy Newt meghal -.- ) De én nekem a könyv is, és a film is nagyon tetszett.
2018. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!