Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Üdv! Kb.10 éve láttam az "...

Sasa69 kérdése:

Üdv! Kb.10 éve láttam az " Elveszett fiú " ( The lost son ) c. szenzációs filmet ( Nastassja Kinski, Daniel Auteuil ) TV - ben . Párszor leadták, azután szó szerint betiltották valamiért . Online sem nézhető . Miért?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az HBO-n láttam kb. 15 éve, de túl mély nyomokat nem hagyott bennem. Ha betiltották, nyilván a pedofil-téma miatt, de nem hiszem, hogy erről lenne szó. A '90-es évek második felében rengeteg jó filmet láttam az HBO-n, ezek közül legalább egytucatot fel tudnék sorolni, melyet azóta sem vetítettek sehol és DVD-n sem jelent meg. Hiába írtam többször is a HBO-nak vagy épp a magyarországi forgalmazóknak, még arra sincs lehetőség, hogy kimásolják nekem DVD-re (pedig vastagon megfizettem volna). Jogi anomália... :(
2018. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ha jól emlékszem a Duna TV - n vagy valamelyik " királyin " láttam anno , az biztos , hogy nem az HBO - n mert nekem sosem volt . Persze " izlések és pofonok " lévén , nem mennék bele a " tetszik - nem tetszik " kérdésbe , nekem életem egyik legjobb filmje (igaz sok kedvenc filmem van ) Daniel Auteuil és a film " európaisága " miatt is . Nem beszélve a fantasztikusan élethű , valódisága stb.stb. Én is úgy gondolom épp ez lehetett a " gond " vele , hogy " odafenn " nem szeretik ha a népeknek megmutatják a sajnálatos valóságot .... Jómagam nem szeretek elbújni egy kitalált világ mögé , és szerintem ebben a filmben az ember nem is tud . Brit Független Filmdíj (1999) - Legjobb férfi alakítás: Daniel Auteuil
2018. jan. 25. 23:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és az , hogy online sem letölthető az pedig kimondottan gyanús :)
2018. jan. 25. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!