Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik iCarly részben volt? SOS

Melyik iCarly részben volt? SOS

Figyelt kérdés
A körülményekre pontosan nem emlékszem, de a turmixbárban két srác mindenféle vicces cégnevet mondott. Nagyon szépen köszönöm a választ!

2018. jan. 27. 16:15
 1/2 anonim válasza:
Szerintem tudom, melyikre gondolsz, az a 4. évad 4. rész lesz. Remélem tudtam segíteni!
2019. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az ugrik be, ami erre hasonlít, amikor pólókat akarnak gyártani és Sam 4.-es kisgyerekekkel kezd el pólókat gyártatni, aztán a csapat fele átmegy Carly-hoz és Freddy-hez. Aztán felmondanak a gyerekek és mikor újra találkoznak a turmixbárban, hogy tisztázzák a dolgokat, Carly-ék megkérik a gyerekeket, hogy menjenek vissza hozzájuk pólókat gyártani, de a gyerekek nem mennek, mert már alapítottak saját pólógyártó céget, mire Carly mondja, hogy de az tuti nem fog működni, mert ők nem tudnak olyan ütős zagyvaságokat kitalálni póló feliratnak, mint Carly és Sam, erre mondja a kissrác, hogy nincs is rá szükség, mert erre vannak külön embereik és akkor neki szólnak és a két szöveget kitaláló kissrác elkezdi mondani a vicces zagyva szavakat...
2021. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!