Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az "Útvesztő" c. film tényleg...

Az "Útvesztő" c. film tényleg nem való 16 éven aluliaknak?

Figyelt kérdés

Egy 13 éves vagány gyerek félne tőle? Én még nem láttam, így nem tudom, a gyerekemnek megengedhetem-e??

Mielőbbi választ kérnék!



#izgalmas #útvesztő #16 éven felüli
2018. jan. 27. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen láttam és szerintem nem volt durva. Az első része a trilógiának elég laza. Viszont az új részt (Halálkúra) tényleg nem ajánlom egy 13 évesnek.
2018. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen láttam az első részt, a másodikat 14 évesen. A harmadikat nemsokára megnézem (15 évesen).

Nem tudom, szerintem egyáltalán nem rémisztő, viszont, ha a gyerek szeret olvasni, ajánlom, hogy először olvassa el a könyvet. Én az összes részt olvastam, így a harmadik rész nézése közben nem lesz sok meglepetésben részem.

Mondjuk én eléggé bírom az ijesztő részeket, ennyi idősen a kedvenc műfajom a horror. A könyvben, amikor meg kellett volna ijedni, én röhögtem (azért na, tényleg vicces volt valamilyen szinten).

Szóval szerintem először könyv, aztán film. Meg fog lepődni, mennyivel jobb. (Megjegyzem, a második film a közelébe sem ér a könyvnek. Az első rész jól sikerült szerintem).

Szóval az első résszel nincs probléma. A másodikban vannak ijesztőbb részek, de az a hirtelen megijesztés miatt van. A harmadikat még nem láttam, de kétlem, hogy félelmetes lesz, inkábv tele lesz csattanókkal. (Bár a film kicsit más irányba terelődött)

Bocsi a sok írásért, szeretem hosszan leírni a véleményem! Remélem, segíthettem!

2018. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Határeset, nem egy ideális film egy 13 évesnek de szerintem feldolgozható, pláne ha tényleg "vagány" a gyerek. Azért még nem a horror kategória.
2018. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!