Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én egy filmet keresek se a...

Én egy filmet keresek se a címre se a szereplőkre nem emlékszem sajnos csak annyira hogy az egyik szereplő minden hajnalban ugyan abban az időpontban felébred hajnali 2-3 körül. Talán kategóriáját tekintve horror. Szóval melyik ez a film?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 12:16
 1/5 anonim válasza:
Bújócska (bár kevés az info, szerintem erre gondolsz)
2018. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az de azert koszonom a valaszt ebben a filmben amikor amire en gondolok amikor felebred mindig ranez egy digitalis orara es percre pontosan minden ejjel ugyan annyi az ido de nem tudom melyik lehet ez
2018. jan. 28. 16:29
 3/5 anonim válasza:
A Démonok közöttben minden éjjel 3:07-kor megáll az óra. Vagy ott van még az Amityville Horror, abban talán 3:15-kor. Nem tudom, hogy erre gondoltál-e mert több filmben is játszanak ezzel az óra megállítós dologgal :)
2018. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A demonok kozott sajnos nem az az amityvillere ranezek hatha 😁 ha esetleg van meg tipped megkoszonnem ha az sem az mar megorit h nem talalom meg
2018. febr. 4. 16:33
 5/5 anonim válasza:
Keress rá Youtubeon: Retroshock Ismétlődő idő
2018. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!