Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok az End Of The F*cking...

Tudnátok az End Of The F*cking World-höz hasonló sorozatokat ajánlani?

Figyelt kérdés

Nemrég fejeztem be, és imádtam. Viszont ne írjatok olyanokat amik ijesztőek/horror-sorozatok. Hasonlóak, amiket már láttam: 13 reasons why, Pretty Little Liars, Gossip Girl.

14/L



2018. jan. 28. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Atypical-t próbáld meg. Tinikarakteres, aranyos történet egy autista/aspergeres fiúról aki barátnőt akar szerezni, és közben kommentálja a gondolatait. Sokkal hitelesebben játssza a színész a karaktert mint az End of the f... színészei (ahhoz képest hogy nem akarsz ijesztőt vagy horrort nézni, az a sorozat pont elég durva ahhoz, messze nem 14 éves korosztálynak szól).
2018. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet :)

Én tényleg ijedős vagyok filmek és sorozatok terén, de az EOTFW

még pont beleesett az ‘elviselhető’ kategóriába, és szerintem pont ennek a korosztálynak szól a mondanivalója miatt, bátran ajánlom minden hozzám hasonlónak. :D

2018. jan. 29. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!