Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlotok nekem a Naruto-hoz,...

Ajánlotok nekem a Naruto-hoz, Bleach-hez, D. Gray-man-hez hasonló animéket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem a Narut-t és a Bleache-t is és szeretem még ezeken kívűl a: Full Metal Panic, Soul Eater, Kiba...
2010. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Full Metal Alchemist, Death Note, Wolf's Rain
2010. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dragon Ball
2010. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Emberek, azt kérte, hasonlót, nem pedig azt, hogy: "A magyar animések által felkapott sz.arokat".


Egyébként szerintem minden anime egyedülálló, de ha engem kérdezel, akkor nekem a Claymore az egyik kedvencem. Szintén shounenes, csak azért mondom ezt :D Tényleg nincs konkrétan olyan, ami hasonlít, viszont sok van, ami élvezhető...


Egyébként, ha nem láttad, akkor nézd meg a Naruto Shippuudent.

2010. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Láttam a Shippuuden eddigi részeit és a mangát is olvasom. Death Note, Soul Eater, FMP, FMA, vagyis amit az Animax sugároz, láttam őket. Ezért gondoltam azt, háta tudtok ajánlani valami olyat, amit még nem láttam, de hasonló műfajú, elgondolkoztató, esetleg mondanivalója is van.

2010. jún. 6. 20:27
 6/8 anonim válasza:

Szerintem az FMA hasonló, ha nem jobb, de mivel mondtad, hogy láttad, nem ajánlom ^^


Am viszont most nézek egy igazán jó animét, pörgős vices, és el lehet gondolkozni rajta, habár nem olyan harcközpontú mint pl a Bleach, ami ugye csak arra hajt és ez a Durarara!!

így írva, de még mondjuk csak feliratozva nézheted meg, és csak 18 rész van meg..a 24-ből, úgy hetente rakják fel a netre, na mind1...az is lehet hogy már nézed :D

2010. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha úgy kéred hogy "hasonló" akkor a legtöbb animét fellehetne sorolni, mivel mindhárom sonen


am nekem kedvenceim: One Piece, Death Note, Fullmetal Alchemist Brotherhood

2010. okt. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

katekyo hitman reborn

jókat röhögtem neki XD

2011. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!