Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ajánlana valami jo...

101001 kérdése:

Valaki ajánlana valami jo sorozatot?

Figyelt kérdés
amiket eddig láttam: agymenok,így jártam anyátokkal,szuletett szinglik,arrow,flash,dc legends of tomorrow,the sons of anarchy,dexter,sherlock,sherlock és watson,rejtjelek,ncis,csi,a búra alatt, két pasi meg egy kicsi,a kondom el van vetve,the walking dead,lucifer,az élet csajos oldala,chuck,brooklyn 99,eureka,13-as raktár,alfák,haláli hullák,psych,banshee,hannibal,lost,odaát,new girl,step by step,the pacific,az elit alakulat,a mentalista,a rejtély,agent carter,a shield ugynokei,balfékek,blue mountain state,da vinci démonai,dr.csont,egy kapcsolat szabályai,gyilkos elmék,kaliforgia,a légio,nyugi charlie,merlin kalandjai,smallville,south park,szégyentelenek............ csak ne a tronok harcát mondjátok

2018. jan. 29. 23:57
 1/7 anonim válasza:
aranyelet, breaking bad. nekem kedvenceim :)
2018. jan. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Breaking bad mindenképp
2018. jan. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
krimi közül a Monk-ot szeretem nagyon (bár valakit idegesít,ez tény :D ). Mesesorozatok közül az Avatár Aang legendáját ajánlom (vagy a folytatását a Korrát). Mese létükre rettenetesen rétegeltek és remek kikapcsolódást nyújtanak
2018. jan. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
The girlfriend experience.
2018. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jézusereje, az a szóköz nélküli felsorolás priceless.
2018. jan. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szökés?! Bár szerintem láttad, csak kihagytad a felsorolásból.
2018. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Stranger Things, Hatalmas kis hazugságok,


és még ajánlottam volna az odaátot meg a sherlockot de azt már írtad:)

2019. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!