Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatokat ajánlotok...

Milyen sorozatokat ajánlotok angolul?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem intenzíven tanulni az angol nyelvet, és valami borzalmas a kiejtésem. Heti 18 órában és amúgy is szeretnék nézni valami sorozatot és arra gondoltam, hogy a kiejtésemen is javítani, ha angolul nézném.

Tudnátok adni ötleteket, hogy milyen sorozatot nézzek amit meg is értenék és érdekelhet is.

Tudnátok esetleg linkelni olyan oldalakat ahol válogathatok és felirattal is tudom nézni a részeket online ?

15/f vagy hogy szokták ezt írni :D



#sorozat #nyelvtanulás #sorozatok fiataloknak
2018. jan. 30. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

24

A sorozat is jó, meg Kiefer Sutherlandnek nagyon jó a kiejtése.

Ha mást nem is, de a "Damn it"-et hibátlanul fogod kiejteni, mire végignézed az évadokat. :)

2018. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudsz valami linket dobni, mert feliratosan nem találos :(
2018. jan. 30. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem House segített - jó sok mindenről beszélnek benne.

A másik kedvencem a Philip DeFranco show volt a neten. Az mindig aktuális dolgokról szól.

2018. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem ez egy jó oldal

[link]

Itt tudsz angolul nézni filmeket és sorozatokat angol felirattal is akár

2018. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Archer. Szigorúan angolul! A legtöbb poén csak az eredeti nyelven ül, ha beleásod magad az angol nyelvbe észre vehetsz több nyelvi szójétékot is, emellé egy nagy rakat szórakozást is magával hoz a sorozat!
2018. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!