Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A VALAMI KÖVET c. filmtől...

A VALAMI KÖVET c. filmtől megijedne egy 14 éves fiú, aki még sosem nézett horrort?

Figyelt kérdés
14/F első horrorfilmnek jo lenne? nem ijednék meg tőle nagyon? mennyire ijesztő? a film 10/?

2018. jan. 31. 14:40
 1/6 anonim válasza:

Nekem vicc kategória volt. Inkább vígjáték mint horror. Bár en eleve szeretem és bírom a horror/thriller filmeket.

28N

2018. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Jaa a kérdésre nem is válaszoltam :)

Szerintem nem fogsz megijedni. Béna történet. Nekem 10/3. Egyszer nézhető, 5 perc után felejtos.

2018. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont a jó horrorok közé tartozik. Pontozni nem szoktam, de mindenképpen a jó természetfeletti horrorok közé sorolnám, amikből elég kevés van.
2018. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ijesztő szinte egyáltalán, nem is sorolnám szinte a horror kategóriába. Ha pontozni kéne... akkor talán 10/4

Egyébként ezt a kérdést nem te írtad ki?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

2018. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem vészes, kissé nyomasztó de nem igazán ijesztő. Egyszer nézős film, a csaj viszont nem rossz benne. Legyen 10/5.
2018. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kikry válasza:

Mi értelme a horrornak, ha nem ijesztő?

Ám de hogy a kérdésre is válaszoljak, inkább altató hatású.

2018. febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!