Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflix. Minden hónapban...

Netflix. Minden hónapban levonja. Az oldalon SEHOL nem tudom megszakítani az előfizetést. Help centerük van, ahol kérik az összes bankkártya adatomat. Amit nyilván nem adok meg. What to do?

Figyelt kérdés

2018. febr. 1. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"We hate to see you go, but if you need to cancel your membership, all you need to do is click the Cancel Membership button on your Account page. If you do not see a Cancel Membership button and you pay for Netflix through a billing partner, please see the cancellation steps for your billing method below."


Account oldalon kéne lennie egy Cancel Membership gombnak.

2018. febr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom. De nincs. És amikor írok nekik (online chat), közlik, h ogy adjakmeg minden bankkártya adatomat.
2018. febr. 1. 08:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos hogy minden szám kell nekik?

Ilyenkor szerintem csak az első vagy utolsó pár számot szokták kérdezni, nálam eddig legalábbis minden supportnál így volt.

2018. febr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem. A haromjegyu biztonsagi is kell nekik.
2018. febr. 1. 08:54
 5/8 HalkHogen ***** válasza:
Hagyjuk már... Biztos, hogy a Netflix hivatalos oldalán vagy, nem pedig valami klónoldalon...? Egyszerűen nem hiszem el, hogy lenne pofájuk - és főleg joguk - ilyen adatokat követelni.
2018. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, a netflix hivatalos oldalon vagyok.
2018. febr. 1. 16:28
 7/8 A kérdező kommentje:
2018. febr. 1. 16:29
 8/8 HalkHogen ***** válasza:
Én ilyet még nem pipáltam akkor...
2018. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!