Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a volt minimaxos...

Mi ennek a volt minimaxos mesesorozatnak a címe?

Figyelt kérdés
Két kidobott játékról szólt, egy babáról meg egy talán teddy nevű plüssmackóról, aki utálta a kelbimbót. Régen ment a Minimaxon...
2010. jún. 6. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Emlékszem rá :D

De sajnos nem tudom a címét.

2010. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Közben megtaláltam:


Elhagyatott játékok.

2010. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pontosítanék : Elhagyott játékok:)


A maci tényleg Teddy volt, kislány neve pedig Annie,azt hiszem.Szerettem..:)

2010. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! úgy szerettem gyerekkoromban! régen olyan mesék voltak a minimaxon, most meg ami ott megy. oly szívesen nosztalgiáznék egy kicsit... ott van akkor az elhagyatott játékok, a providence, a rejtélyes kisváros, a pöttöm george, a varázslatos iskolabusz, ezek olyan jók voltak. NEm lehet ezeket valahonnan letölteni?
2010. jún. 6. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Néhány varázslatos iskolabusz epizód:)Többit nemtudom h lehet e sajna tölteni..nekem Sharon naplója kéne,de csak 3 dvd-t találtam- 9 rész- ami letölthető.

2010. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bocs az offért:D

én is néztem ezt az elhagyott játékokat,de a varázslatos iskolabusz és az egyszervolt [hol nem volt??] az élet volt a másik kedvencem:Dmost talán ismétlik a régi filmeket,mert hát a varázslatos iskolabusz is ment 1 hónapja:D

2010. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A varázslatos iskolabusz most is megy!Előbb láttam valami építkezős részt!
2010. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elvesztett játékok:D
2010. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!