Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Családi estére milyen filmet...

Boo666 kérdése:

Családi estére milyen filmet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Keveset vagyunk egyszerre itthon, ha ez teljesül is, mindenki elvan a saját szobájában, nincsenek igazán közös programjaink, de szeretnénk ezzel próbálkozni. Nekem kell a filmet biztosítanom, de fogalmam sincs, hogy milyen olyan film van, amit mindannyian kibírunk. A szüleim nem szeretik a csúnya beszédet, az öcsém nyolcadikos, a többiek egyetemisták. Mit ajánlanátok?:)

2018. febr. 1. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Kavarás,Családi üzelmek
2018. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vademberek hajszája, családi vigjáték kategória és új, azért újat irtam, mert szüleid biztos látták pl a Forest Gumpot
2018. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Legendás állatok és megfigyelésük, Kincsem, Olsen bandája idétlen régi dán tévéfilmsorozat.

És ha társasoznátok? Mi is egyetemistaként kezdtünk társasozni a családdal és a szüleink is szerettek beszállni. Tök jó társasok vannak, pl. az Aranyásók vagy klasszikus stratégiai játékok (Carcassonne - kiegészítőkkel növelhető a résztvevők létszáma), az öcséd is már túl van az alsó korhatárukon.

2018. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Családi dolgokról szóló filmek, esetleg?


Apád-anyád idejöjjön! (1998)

Miről álmodik a lány?

Egy esküvő, nyolc gyerek (Gyerekszomorító igen)

Enyém, tiéd, miénk (2005)

A szív bajnokai (igaz történet alapján!)

A vasmacska kölykei

Csak egy lövés

Marley meg én

Amerikában (2003)

2018. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!