Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik vadnyugati filmben is...

Melyik vadnyugati filmben is van ez a jelenet?

Figyelt kérdés

Amikor az egyik mesél egy történetet a másiknak, hogy a kiscsibe fázik, a tehén lesz*rja h ne fázzon, aztán a macska kiveszi, megtisztítja és megeszi. Tanulság: nem mindig akar rosszat az aki leszar, és nem mindig akar jót az aki kihúz a szarból.

vmi iylesmi... Ha pontosan le tudjátok írni azt is megköszönném!


2010. jún. 6. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán a jó a rossz és a csúf vagy az egyik a másik két részből. Egy maréknyi dollárért és a Pár dollárral többért.

Talán Eli Wallach mondja. De csak tipp.

2010. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a történetet meséli Julianne Moore Sylvester Stallone-nak a Bérgyilkosokban is!
2010. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló utolsó két filmjét még nemláttam, tehát nemhiszem h azokban van. Hirtelen én is a jó, a rossz és acsúfra gndoltam, de aztán rájöttem hogy mégsem, mert a tvben láttam ezt a jelenetet, a jó, r..-t pedig nem tv-ben.

Második válaszolónak is köszi a válaszát, bár az nem ilyen stílus:D

Még vki?:D

2010. jún. 8. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tényleg! Köszi szépen!
2010. jún. 8. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!