Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Shadowhunters...

Lexa_ kérdése:

Mit gondoltok a Shadowhunters (végzet ereklyéi) sorozatról? Ki a kedvencetek és miért? Ki a kedvenc párosotok? Van olyan akit utáltok, nembírtok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, én imádom a könyveket és a sorozatot is.

Izzy a kedvencem a stílusa miatt, a frgyvere miatt, meg mert úgy mégis

Alec mert helyes

Robert ( Izzyék apja) mert a végén klassz munkája lesz megy úgymond tudtam hozzá azonosulni,

Max ( Izzyék öccse mert ugye van még 2) mert cuki,

Jonathan (/Sebastian, a lényeg hogy Morgenstern) mert nem tudom,

Jace mert helyes és mert Herondale Stephen (Jace igazi apja) mert Herondale , Raphael mert olyan rejtélyes

Meliorn mert helyes és Izzy volt szeretője

és a tündérkirálynő mert amilyen

Aki nekem nem nagyon szimpi az Clary, na igen.... nem azt mondom hogy utálom mert nem, csak amilyen nekem az nem tetszik, nem szimpatikus, de kedvelem csak olyan fele felében. Én most a könyvekere hivatkoztam. Te is majd válaszolsz a kérdéseidre? Meg amúgy miért kérdezed?

2018. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kedvenc párom az a Lightwood pár, azaz Maryse és Robert, csak ugye elcseszik majd, amikor én ennél a résznél tartottam, este bőgtem egy kicsit miatta. Meg a másik kedvenc párom az Stephen és Celine (Jace igazi szülei).
2018. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem kedvencem Izzy szerintem nagyon vagány,jó harcos,erős,szép sok mindenen ment keresztül(pl:jin fen dolog)de mégis próbálta elkerülni hogy gyengének lássák.

Fiúk közül azt hiszem jace rá is jellemzőek nagyából ezek érdekes ahogy kifejlődik a a karaktere.Én még nagyon bírom Raphaelt is,vámpír létére nagyon normális és emberséges maradt...pl: nem szív vért(kivéve mikor izzynek segíteni kart) mert ugye vallásos családban nőt fel.Nagyon titokzatos kíváncsi lennek a karaktere háttér története.Vámpírhoz képest nagyon fiatal s mégis hatalmas befolyása van. Kedvenc párosom az Raphael izzy dolog (RIZZY) szerintem sokkal több dolog van,érzelem a várszívás mögött és remélem van rá esély hogy a 3-dik évadba lesz valami.Én akit annyira nembirok az simon,nem utalom csak szimplán nem olyan szimpi....claryvel is így vagyok...

2018. febr. 25. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!