Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Korhatáros Szerelemnek lesz...

A Korhatáros Szerelemnek lesz 2. évadja?

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


"Státusz: befejezett (a részeket sugározzák, de a gyártást már befejezték)"

2018. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy sejtésem hogy lesz. Az egyik interjúban rákérdeztek, és a színészek feltűnően egymásra néztek, majd elmosolyodtak. Nekem ebből az esett le, hogy tervben van, csak még nem nyilvános az infó! :P
2018. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Off: évada*
2018. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nézettségtől függ, valószínű.
2018. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is azt gondolom hogy lesz mert nem tűnt a vége befejezettnek!
2018. febr. 25. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
A sorozatok legalább 95%-a úgy ér véget hogy nincs befejezése. A történetet mindig nyitottra írják meg az évad végével is, hogy az új évad fel tudja venni a fonalat. Mire eldöntik hogy mégsem rendelnek be új évadot addigra az egész már meg van írva és le is forgatva, és úgy kerül adásba hogy lezáratlan marad, és mégsem folytatják. Úgyhogy ez nem szempont, mert ritka hogy egy sorozat története tényleg lezárt.
2018. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!