Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sith-ek bosszúja?

A Sith-ek bosszúja?

Figyelt kérdés
Darth Vader miért nem öli meg bosszúból a végén az uralkodót mikor kiderül, hogy Padmé meghalt. Ugye eleve azért áll a sötét oldalra, hogy őt megmentse de az uralkodó közli vele, hogy meghalt. Miért nem végez vele is haragjában hiszen lényegében át lett verve. Ezt a rész sosem értettem.

2018. febr. 5. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az uralkodo fel kezzel harcolva is megolte volna Vadert. Nem tudott mit tenni, Sidious szolgaja lett kb, es ezt o is tudta.
2018. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Captain Logic ***** válasza:
100%
Mert Darth Vader maga ölte meg Padme-t, így elfogultságában nem tudta Palpatinet okolni.
2018. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jogos kėrdés de csak a könyvből derült ki világosan.

Szóval amikor összeroppant mindent a műtőben akkor sidioust akarja összeroppantani.

De annyira semmi a tudása és az ereje hozzá képest hogy sidious egy sima erőpajzsal felfogja a próbálkozást és csak sunyin röhög azon hogy leesett végre vadernek hogy miről is szólt ez az egész.

2018. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést valamikor régebben én is feltettem. :D


Engem is foglalkoztatott, hogy Sidious tönkrevágta az egész életét, karrierjét, egy gyilkológépet csinált belőle, aki elvesztette a végtagjait, a szerelmét és a barátait, de az logikus válasznak tűnt, hogy egyrészt töredéke volt már az ereje és kvázi Sidious mentette meg a halálból, másrészt nem tudott volna mit kezdeni, Sidious ellen ereje teljében is nehéz dolga lett volna. No meg onnan nem volt visszaút, hova ment volna ha végez is vele? Padmé halott (és vele úgy hitte a gyerekei is), a jedik halottak, a köztársaságnak vége, Obi-Wannal egymás ellen fordultak, semmije nem maradt. Az egyetlen életcélja ami maradt ezek után az Sidious jobbkezeként szolgálni.


Neki amúgy Plagueis kellett volna, mert ő képes lehetett volna visszahozni Padmét a halálból.


Ja és az sem mellékes, hogy ahogy írják, saját kezével fojtogatta meg padmét, arról pont nem Sidious tehetett hogy ő azt hitte Padmé vitte oda Kenobit...

2018. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Azért mert tetszett neki az erő sötét oldala, és még többet akart tanulni a vén kecskétől + ha már úgy is meghalt a csaja akkor az egyetlen dolog ami marad neki az uralkodó és a sötét oldal, meg esetleg egy kis hokizás fém kukival.
2018. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!