Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit lehet tudni a Skam francia...

Mit lehet tudni a Skam francia változatáról?

Figyelt kérdés
Elvileg hétfőn volt az első adás. Meg lehet majd nézni ugyan úgy mint az eredeti Skam-et? Ahogy láttam valós időbe vannak, posztok és sztorik. De több infót nem találtam róla.

#Skam #francia skam
2018. febr. 6. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

On: Magyarra gondolsz akkor nem tudom, utána néztem és eddig senki se foglalkozik a fordítással. Eredeti nyelven tuti megnézhető lesz, hogyha ugyanaz a formátum maradt, mint a Skamnak.


Off: Ne! Most komolyan? Ennyire nincs semmi kreativítás már, hogy a Skamet kell lenyúlni? Ráadásul ennyire nyíltan? Ez a szánalom magasfoka. Ugyanazok a karaktertípusok, még a buliba menős jelenet is egy-egy az egyben lemásolták a trailerben. Lefogadom még a hibáit is ugyanúgy egy az egyben le fogják másolni, mint a Skamnek. Ennek nem lesz olyan szerencséje, mint a Skamnek, hogy a negyedik évadra normális minőségű sorozat lesz megint (második és harmadik évad nem volt valami fényes, elég sok rajongót veszítettek is miatta, akik a negyedik évadra tértek csak vissza).

2018. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amiket feltesznek jeleneteket teljesen ugyan azok. Ennek így nincs sok értelme. Azt hittem kitalálnak valami más sztorit hozzá, de még a szöveg is ugyan az. Egy az egyben ugyan azt csinálják
2018. márc. 2. 19:39
 3/4 anonim válasza:

A szerzodesben megegyeztek, hogy a pilot es talan az elso ket resznek hunek kell lennie a norveghoz, utana meg mar rajuk van bizva

Amugy sajnos en sem tudom, hogy lesz-e magyar felirat

2018. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ancsanna válasza:
Ha azóta még valakit érdekel, elkezdtem fordítani a harmadikat (szerintem az egyik legjobb, a franciák kitettek magukért), fent van indán. (Mindegyik évadot tervezem megcsinálni.)
2019. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!