Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Batman vagy Pókember NEM...

Batman vagy Pókember NEM rendelkezik természetfeletti erővel?

Figyelt kérdés
Régen a Legyen ön is milliomosban volt kérdés, a helyes válasz Batman volt. Miért? Csak mert én úgy tudom(bár nem vagyok nagy szuperhős rajongó) hogy Batman tud repülni, de Pókember csak azzal a cuccal csüng, meg lendül innen oda amit a csuklóján lévő izéből lő ki (fő a tájékozottság). Valaki felvilágosítana, aki jobban ért ehhez?
2018. febr. 8. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Batman csak a ruhája miatt tud repülni mivel a köpenye megkeményedik és úgy mondd szérnyként viselkedik.Pókembert viszont megcsípte egy pók és ettől tudd a falon mászni sokkal jobbak a reflexei és a csuklóján lövű cucc kilövő is csak átalakítja azt a cuccot amit ő termel.
2018. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lio77 ***** válasza:
94%
Pókembernek van pók ösztöne,vagyis megérzi a veszélyt,vagy hogy mondjam(ha megnézed az Infinity War trailert,látszik,hogy feláll a szőr a kezén,és nem azért mert fázik :D ). Batman-hez nem értek,de neki szerintem semmit természetfeletti képessége nincs,csak ez a kütyük,meg a batmobil.
2018. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Ja Batman (+Vasember) az egyetlen (fő)szuperhős akinek nincs szuperereje ami jelképezi azt is, hogy Batman bárki lehet (ezért nem fedi fel soha az arcát)Tony Starknak legalább az a ,,szuperereje" hogy okos,nagy techzseni Batmanre viszont ez nem teljesen igaz...

Ezért is volt olyan rész a képregényekbe ahol Robin vette át a szerepét Batman jelmezbe bújva, mert ő eltünt!

2018. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van több renkívül képzett harcos szuperhős szuperképesség nélkül.

Batman ilyen a megtorló és a zöld íjász is.

Pókember viszont metahumán.

Olyan erős hogy lazán felemel egy autót tud a falon menni súlyos sérülésből pár nap alatt felépül kb 10x gyorsabb egy embernél és veszély érző ösztöne is van.

2018. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2018. febr. 8. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Pókember: a pókcsípése óta különleges képességei vannak (fentebb már leírták: háló, gyorsaság, ruganyosság, veszélyérzet, regeneráció stb.) amik egy embernek nincsenek (nem is lehetnek), ezért ő kvázi természetfeletti.


Batman: milliárdos, aki kifejlesztett / kifejlesztetett egy rakás hipermodern ketyerét, és ezek segítségével röpköd, lövöldöz, nyomkövet, infrán lát és a többi. A cuccai nélkül maximum verekedni tud mint egy harcművész. Így ő nem természetfeletti, csak csúcstechnológiás. Tehát valóban ő volt a jó megoldás.


Amúgy pl. Batman vagy Vasember mellett a Bosszúállókból Fekete özvegy/Natasa (Scarlett Johansson karaktere) vagy Clint Barton/Sólyomszem (Jeremy Renner) sem természetfelettiek. Hulk, Thor meg Amerika Kapitány már azok. (Bár a Kapitány nem olyan látványosan, de ő is emberfeletti.)

2018. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a sima pókembernek saját hálója van, amit a bőréből ló ki. a hihetetlen-p.e.-nek(amazing-spiderman)van szerkentyűje, a pókösztön, emberfeletti erő, gyorsaság az mind2nekvan. batman, vasember szuperképessége, hogy k..gazdag
2018. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!