Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikorra várható kb a Független...

Mikorra várható kb a Függetlenség napja 3?

Figyelt kérdés

Sziasztok! olvasgattam kicsit a neten de valahogy ezt az infót kikerülöm gyakran, nemtalálom hogy van már e megközelítő dátum hogy mikor lesz a mozikban a 3. rész, annyit tudok egy cikkből hogy "most nem 20 évet kell várni, hanem csak 2." akkor merem gondolni hogy msotanság esedékes talán 2018 év vége esetleg 2019 első év felében? mint tudjuk 2016 márciusa körül jütt ki a 2. rész,legalábbis akkor láttam a moziba.


Valaki valamit tudna hozzászólni? köszi nektek !



2018. febr. 10. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ehh, ez ugye nem komoly? Minek abból még egy? Ez tipikusan az a sztori amiről már második filmet is felesleges volt csinálni, abban sem volt semmi új, erőltetett volt és érdektelen. Az első rész az jó volt, mert eredeti volt.


Amúgy utánanéztem, 2019-et írnak, ennél konkrétabb egyelőre nincs.

2018. febr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés hogy kinek mi a véleménye a filmról, megosztó, én nagyon vártam és nekem nagyon tetszett,nem kritikus szemmel néztem, rettentően élveztem az egész filmet a moziban, és most is megnéztem:) De azért köszi, én várom a folytatást is !
2018. febr. 10. 00:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Tudom, ez szimplán kikívánkozott belőlem. Én sem kritikus szemmel néztem (sosem szoktam), de ettől még nekem uncsi volt. De igaz, ez nem ide tartozik.


De azért válaszoltam is, 2019-et írnak mindenütt, ennél hamarabb már csak azért sem lesz, mert akkor már benne lenne az idén moziba kerülő filmek listájában, viszont most konkrétan semmi hírverés nincs még körülötte, még lehet javában forgatják.

2018. febr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel a 2. rész nem lett sikeres, egyelőre az se biztos hogy egyáltalán elkészül. Nem forgatják javában, még casting sincs hozzá. Szóval a közeljövőben biztos, hogy nem lesz 3. rész.
2018. febr. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


2019 július 1.

2018. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szikszalag: Az nem valid hír. Elég csak a dátumokat megnézni és hogy azt írják, hogy Will Smith benne lesz.


A legutóbbi megbízható hír ez volt róla: [link]

2018. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, de amit te küldtél cikk az 2016-os :(

Biztos nem tudsz egy újabbat?

2018. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon van róla új hír. Egyelőre annyi a biztos, hogy nem kapott még zöld utat a stúdiótól.


Plusz ugye a Disney most felvásárolja a Foxot. Én nem hiszem, hogy a bukta 2. rész után, rendelnek majd még egyet ebből. Szerintem ne számítson rá senki, hogy elkészül belátható időn belül.

2018. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2018. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sajnos úgy néz ki hogy nem lesz belőle több rész.
2019. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!