Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok jó sorozatot ajánlani...

Tudnátok jó sorozatot ajánlani thriller, dráma, sci-fi kategóriákban? Lejjebb kifejtem miket nézek, abból behatárolható az ízlésem.

Figyelt kérdés

Túl vagyok a következő sorozatokon, illetve folyamatosan várom az új részeket:

Outlander, The walking dead, Fear the walking dad, Breaking Bad, Kolónia, Tha last ship, Salvation, Beyond, Timeless, Frequency, Travelers, Humans, Sötét árvák, Sense8, Wayward Pines, Designated survivor, Suttogók, Once upon, West world, the OA, Second chance, the sinner, szolgálólány meséje, 13 reasons why...


Szóval látható, hogy az izgalmasabbakat szeretem, nem a könnyed vígjátékot. (illetve azt is, de azt most direkt nem soroltam).

Szóval van még valami, amit ilyen ízléssel még látnom kéne?

Köszi


2018. febr. 10. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Stranger Things mindenképpen, Black Mirror, régi, de nagyon jó az X- akták( ha még nem láttad volna), Twin Peaks.
2018. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez inkább a thriller - dráma - fantasy kategóriába tartozik, de nagyon jó : The Originals
2018. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Prison Break(!), Hannibal, True blood, True detective 1.évad (!),
2018. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

the expanse

amerikai istenek

into the badlands

emberi tényező

defiance az ellenállás városa

childhods'end

csillagközi romboló

2018. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!