Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mért mondják hogy a Star Wars...

Mért mondják hogy a Star Wars ból a Birodalom visszavág a legjobb rész?

Figyelt kérdés
Nekem nem tettszett Han Solo fagyasztása miatt.

2018. febr. 10. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert fontosabb lett a karakterek közötti kapcsolat és ebből adódóan a dráma is.


Mert sötétebb lett a hangvétel.


Mert ebben van "A csavar".


Megjegyzem, hogy nekem nem ez a kedvenc részem (Új remény), és érdekességként azt is itt hagyom, hogy mikor bemutatták, többségében negatív kritikákat kapott és a rajongók egy része ugyanúgy utálta, mint most a VIII. részt.

2018. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a baj a fagyasztással? Az egyik legikonikusabb jelenetet.
2018. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Egy 3 perces jelenet miatt nem tetszik az egész film? Ilyet még életemben nem láttam. :D


Én tűkön ülök, hogy újra megnézhessem itthon pl. a Last Jedi-t, eredeti szinkronnal, egyedül. A moziból kijőve nem tetszett, és nagyon várom hogy láthassam újra, mert szeretném eldönteni a dilemmámat vele kapcsolatban.


Egyébként a Birodalom Visszavág mélyítette el a Star Wars univerzumát arra a szintre, ami mára annyira ikonikussá tette. Noha az Új Remény egy elképesztően jó és true epizód volt, az a fajta szellemiség ami a Birodalom Visszavágban van (és mai napig névjegye a sorozatnak), még nem nagyon volt jelen, csak nyomelemeiben.

2018. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2018. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem a felhővárosos részt leszámítva pont hogy az unalmasabb részek közé tartozik (legalábbis a többi részhez képest), de végülis megbocsájtható, mert nem mai darab már.
2018. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam csak a harmadik kedvenc. Beelőzi a Sithek bosszúja és a Jedi visszatér.
2018. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És mér a fagyasztás a legjobb rész? Az a legszomorúbb.
2018. febr. 11. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!