Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek várható második...

Szerintetek várható második évad a The End of the F***ing World c. sorozatnak?

Figyelt kérdés
Mivel nem rég lett elérhető az első is, én még semmit nem találtam ezzel kapcsolatban a neten. Szerintetek lesz?

2018. febr. 10. 17:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy már van egy ilyen kérdés.Na nem baj :D
2018. febr. 10. 17:09
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Valószínüleg lesz.De még nem mondta ki a Netflix.
2018. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Én olvastam valahol, hogy van rá esély.


Viszont őszintén megmondom, szerintem felesleges lenne... Ez a sztori ahogy van a maga módján be lett fejezve, nem tudom elképzelni a folytatást. Vagyis persze, lehetne folytatni, de nagyon erőltetett lenne.


Az meg, hogy egy teljesen új sztori lenne új évadként megint elég problémásnak tűnik.

2018. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Hát valakí így gondolkodik valaki pedig teljesen máshogy. :) Szerintem mindenképpen kéne egy második évad.
2018. febr. 11. 08:43
 5/11 anonim válasza:
36%
Kérlek nekem abban segítsetek hogy hol tudom megnézni az összes részt netflixen kívül. Előre is köszi :) A múgy én azt hallottam hogy nem lesz második évad :(
2018. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Sorozatbaráton fent van
2018. febr. 19. 20:02
 7/11 anonim válasza:
nem csak a sorozatbaraton van fentt. es ott eleve nem tudod megnezni, ha nem vagy regisztrálva. itt a kink (ez angol magyar felirattal): [link]
2018. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Simán indavideón is fenn van (magyar felirattal)

az egész 1. évad

2018. ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 papics válasza:
Remélem és valószínűleg lesz, de szerintem ez is azon múlik, hogy mennyit keresnek vele. Azért valószínű szerintem, mert eléggé derult égből pottyant vége volt, siman lehetne folytatni, de jól meg lett csinálva, mert ha nincs pénz, akkor így is le lehet zarni. Ja meg arról nem is beszélve, hogy én az után néztem meg, miután huszadjára láttam a hirdetését youtuben, ezzel arra akartam célozni, hogy a reklámozás elég nagy hírnevet hozott a sorozatnak, szóval szerintem lesz folytatása.
2018. jún. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 papics válasza:
(amúgy fél négy van, a sorozat nézését kb tegnap este 10-11 körül kezdtem, és most fejeztem be. Tetszett!xd)
2018. jún. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!