Hosszú név?

Figyelt kérdés
Valaki letudná nekem írni Havas Jon (Jaehaerys Targaryen) nevét hosszabban? Pl: Viharban született Daenerys Targaryen,első ezen a nèven,az Elsők,az Andalok ès a Royniak királynője ès a birodalom védelmezője,sárkányok anyja

2018. febr. 10. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jon Snow, észak királya.
2018. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Nemtom mennyire tudsz angolul, de kb. itt van az össszes.


Jon Snow első ezen a néven a hét királyság egyetlen méltó és igaz örököse, az Andalok királya, a Fal védelmezője, a szabad nép (vadak) királya, Winterfell fatyja....

2018. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon èrtek angolul ezèrt valaki leírná nekem magyarul?
2018. febr. 10. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Kezdjük ott hogy Havas nem Targaryen.
2018. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Ott kezdjük, hogy Jon eredetileg nem Jaehaerys, hanem Aegon.
2018. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Jon neve Viserys (A KÖNYVEKBEN!), mert Rhaegar a 3 gyerekének ugyanazokat a neveket akarta adni, amiket Hódító Aegon és a két testvér-felesége viseltek, erről volt is szó konkrétan.


Az első gyereke Rheanys volt, pont mint Rhaenys, aki Aegon egyik felesége volt.

A második gyereke Aegon volt, pont mint Hódító Aegon.

A harmadik hódító régen Visenya volt, Hódító Aegon másik felesége, de mert Jon fiú lett, nem pedig lány, ezért a Visenya fiú változatát kapja/kapta/kapná, ami pedig Viserys.


Az meg nem érv, hogy de hát volt már egy Viserys, aki Rhaegar öccse volt. Te nem nevezhetnéd el a gyerekedet ugyanúgy, ahogy az egyik testvéredet is hívják? De. Ilyenre számtalan példa volt az Targaryen-dinasztiában is korábban.

2018. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!