Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha egy filmnél hétfő este nem...

Ha egy filmnél hétfő este nem lehet csütörtökre foglalni, csak szerdáig, akkor az azt jelenti, hogy levették a moziműsorról?

Figyelt kérdés
Csütörtökre foglalnék a három óriás plakát ebbing határában című filmre, viszont mindenhol csak a szerdát adja be utolsó lehetőségnek...
2018. febr. 12. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, általában minden csütörtökön változnak (gyakorlatilag nem nagyon) a vetítési időpontok. :)
2018. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért lehet bizonyos filmekre már ma foglalni? Illetve akkor csütörtökön tudnék csak csütörtöki filmre foglalni?
2018. febr. 12. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, a csütörtöki programban szerepel a film? Ha nem, akkor sanszos, hogy lekerült a műsorról. Szerintem hívd fel az adott mozit, ők tudják biztosra megmondani, hogy vetítik-e még a filmet...
2018. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy mozis hét csütörtöktől szerdáig tart. Általában hétfő délután töltik fel a következő hét műsorát. Ekkortól lehet foglalni a vetítésekre. Vannak azonban kiemelt filmek, amikre már azelőtt is lehet jegyet foglalni, mielőtt meglenne a teljes napi műsor. Ilyen most pl. a Valami Amerika 3. Ha már fel van töltve a teljes csütörtöki moziműsor és ebben nem látod a filmet, akkor sajnos tényleg levették.


Remélem amúgy meg tudod nézni a filmet. Én múlt csütörtökön voltam rajta és zseniális! De már akkor is csak napi egyszer vetítették Miskolcon. Az a film, amit csak napi egyszer adnak esélyes, hogy a következő héten már nem lesz. Legalábbis itt Miskolcon ez szokott lenni.

2018. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már felrakták a műsort, úgyhogy megoldottam :D de köszi a választ
2018. febr. 12. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!