Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Visszatérők (The 100) 4....

A Visszatérők (The 100) 4. évada le lesz szinkronizálva?

Figyelt kérdés
Hiába próbálok rákeresni semmi hírt nem találok róla, ezért kérdem itt.

#sorozat #visszatérők.film
2018. febr. 13. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb valószínűleg igen. Személy szerint én angolul néztem végig, mielőtt a magyar fordítás még csak ötlet volt. Szerintem sokkal élvezhetőbb, ha tudsz angolul, ha meg nem akkor lehet feliratot találni a neten.
2018. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ShadowWolf99 válasza:
100%
Igazából sokan félre értik... sokaknak az angol szinkron azért tetszik jobban, mivel karakteresebbnek érzik a külföldi hangsúlyt és igényesebbnek, DE! sok ember számára viszont a felirat miatt lesz élvezhetetlen ráadásul sok ember ragaszkodik ahhoz, hogy magyarul beszéljen,és úgy is beszéljenek vele... ebből kifolyólag 1 magyar szinkronos filmet vannak akik jobban élveznek. (a magyar szinkront nem ellenezni kéne ha szereti valaki ha nem, hanem támogatni, mivel ha ellenzik nem fog készülni belőle és még a választást is elvesszük azok elől akik magyar szinkronosan szeretik) [nem csak erre a sorozatra gondolok ezek a kis okfejtéssel.]
2018. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!