Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan jó film az "Igazából...

Van olyan jó film az "Igazából szerelem", hogy megnézzem?

Figyelt kérdés

Tulajdon képpen csak Thomas Sangster miatt néznén meg, de ha alig szerepel benne, és nem jó film, akkot azt hiszem hagyom...

Tudom, hogy fura, de ez van...


A válaszokat előre is köszi! :)



2018. febr. 14. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
baromi könnyű romantikus film a jobb fajtából.meg kellett néznem hogy ki az említett személy ,és igen,neki is van egy nagyjelenete a filmben.nézd meg,nem bánod meg
2018. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó film, könnyű, aranyos, megható.
2018. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erőltetett.
2018. febr. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egynek jó és illik megnézni kategória, mert popkulturális referenciává vált. Vannak erősebb és gyengébb részei, lehet rajta nevetni, szomorkodni, szóval szerintem nézd meg.
2018. febr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. febr. 15. 07:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A romantikus filmek közül a jobbak közé tartozik, és nagyon komoly a szereplőgárdája (mondjuk akit megemlítettél pont gőzöm nincs kicsoda, de Liam Neeson, Bill Nighy, Rowan Atkinson, Alan Rickman azért elég jó nevek és még sorolhatnám), a története meg szórakoztató, megható, szerintem érdemes megnézni.
2018. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!