Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vámpírnaplók c. sorozatban...

A Vámpírnaplók c. sorozatban a Damon-Elena-Stefan szerelmi háromszög az egész történetben annyira előtérben lesz mint az első évadban?

Figyelt kérdés

Most végeztem az első évaddal és nagyon tetszett, de nem túlságosan vagyok oda (úgy általánosságban) ha egy sztori ennyire a szerelmi szál(ak) körül bonyolódik.

Ez az egész sorozaton keresztül ilyen 'erőltetetten' lesz hangsúlyozva vagy majd a jövőbeli problémák ezt elnyomják?



2018. febr. 18. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát még a 2.-3.ban azthiszem ilyen lesz de azutan mar kialakul de ettol függetlenül megéri nézni
2018. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom h nézd ! Nagyon jó sori 4. Evadban Elena végleg választ utána egyáltalán nem lesz már ez a szerelmi 3szög a másik meg hogy 7-8 evadban ugye mivel kiszalt Nina Dobrev (Elena) ezért azokban az evadokban a fő érzelmi szál a két testvér kapcsolata lesz
2018. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első évadban annyira nincs is szerelmi háromszög. Főleg a második évadban szeret bele Damon Elenába és innentől lesz inkább a szerelmi háromszög ami kitárt kb. a negyedik évadig amikor Elena választ és az egész sorozatban vele marad.
2018. júl. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!