Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki fog meghalni a...

Szerintetek ki fog meghalni a Trónok Harca záró évadában?

Figyelt kérdés

Vagy inkább úgy is kérdezhetném ki marad életben? :(


Az index által leközölt "kiszivárgott" anyag szerint Tyrion , Sansa és Jamie?


2018. febr. 18. 13:18
 1/7 lio77 ***** válasza:
100%

Ezek csak találgatások,mivel sok "kamu" jelenetet is forgatnak,hogy ha kiszivárog valami,akkor egyáltalán ne legyen valós.


A main karakterek közül szerintem Jaime fog meghalni.

2018. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lio77 ***** válasza:
100%
*ne legyünk biztosak benne,hogy valós.
2018. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ugy értettem Tyrion , Sansa , Jamie és Arya marad életben.
2018. febr. 18. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy olyan, valószínűleg kamu kiszivárgott tartalmat olvastam, ahol Havas Jon, és Daenerys is meghaltak majd. Úgy rémlik Brienne és Theon is.
2018. febr. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebb lenne felsorolni, hogy ki nem.

A 7. évad második részében mikor yara nyakához nyomta Euron a baltát akkor azt mondtam na ha most nem öli meg akkor túléli az egész sorozatot, szerintem így is lesz.

Elment a sorozat egy klisés szerelmi szállal is Dany És Jon között amiből gyereknek kell születni mert hú az annyira epic és a rajongóknak ez kell. Na az a gyerekük majd még az aki tuti h túléli, evidens.

Többieket passzolom de ennek a kettőnek a túlélésében biztos vagyok.


A halálokban szintén 2ben vagyok biztos, Cerseiében és a gyerekéében. Meg se fog születni hiszen az 5. évadban a jós megmondta, hogy 3 gyereke lesz mindhárom meghal vele pedig a "kistestvér" fog végezni.(Tyrion?)

2018. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedves ötös! Cerseinek valóban nagyon érik a halála, és lehet hogy a gyereke talán hazugság, vagy halva születik vagy ilyesmi, de a prófécia szerint a "kistestvér" Jaime is lehet mert fiatalabb pár perccel Cerseinél. És hát valljuk be, menő lenne ha Jaime végezne vele. Egy teória szerint pedig Arya fog vele végezni az ő arcával.
2018. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Kik fognak meghalni:


-Cersei

-Jaime

-Jon Snow

-Bran

-Daenerys

-Varys

-Melisandre

-Theon

-Sandor

-Brienne

-Grey Worm (Szürke Féreg)

-Tormund

-Jorah

-Gregor Clegane

-Eddison Tollett

-Yohn Royce

-Meera Reed

-Qyburn



Akik életben maradnak:


-Tyrion

-Davos

-Sansa

-Arya

-Jon Snow és Daenerys Targaryen közös gyereke (még nem született meg)

-Missandei

-Sam

-Gilly

-Gendry

-Yara

-Bronn

-Edmure


Ezeket onnan tudom, hogy már kikerült a 8. évad forgatókönyve a netre, amiket hackerek loptak el az HBO-tól és el is lehet olvasni magyarul a sztori egészét, ahogy azt én is tettem:

[link]

[link]

Az meg hogy ez nem igazi egyesek szerint, elég azzal letörni, hogy a 7. évad sztorija is kiszivárgott mielőtt leadták volna, azt is elolvastam és az is teljesen úgy történt végül, ahogy az a kiszivárgott anyagban volt.

2018. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!