Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Magicians S03E05 - csak...

The Magicians S03E05 - csak engem érintett meg nagyon ez a rész? (spoiler)

Figyelt kérdés

Az a rész amikor Quentin és Eliot elmennek Filloryba, egy másik idősíkban, hogy megoldják azt a mozaikos puzzlet és az egész életüket leélik, családjuk lesz és meg is halnak.


23 éves fiú vagyok és nagyon nem vagyok érzelmes, de valahogy nagyon megfogott ez a rész, pedig ilyen ritkán van.


Van esetleg aki ismeri a sorozatot és elmondaná a véleményét, mert nekem eddig az egyik legjobb rész volt.


2018. febr. 19. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Tetszett nekem, hogy a főszereplőknek 40 élete volt eddig, ahol valaki mindig mással volt együtt. Ezt számomra csak tetézte, hogy Q és E között volt egyfajta természetes kémia még a normál idősíkon belül is. Esküszöm, ha Alice nem lett volna a képben, szerintem előbb vagy utóbb simán összejöhettek volna. Emlékszem, mikor az első évad közepe táján a társaság érzelem fokozó fiolákat használt, aminek a vége egy édeshármas lett Quentin, Eliot, és Margo között.
2019. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!