Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A sorozat magyar képregényéről...

A sorozat magyar képregényéről tudto k valamit? (Jericho)

Figyelt kérdés
A jericho nevű sorozat 3. és 4. évada képregényben készült csak el. Nem tudjátok hol lehetne megszerezni magyarul?

2018. febr. 21. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyarul nem jelent meg sajnos.
2019. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszi. Gondolom mivel nem mai sorozat így már esély sincs rá hogy megjelenjen. Esetleg valami amatőr fordításról nem tudsz esetleg?
2019. máj. 22. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kerestem egy időben, nekem angolul is jó lenne!
2019. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most ránéztem Ebay-en, amit láttam az kb 10ezer ft lenne szállítással, már ha Magyarországra egyáltalán szállítanak... De ez nem úgy néz ki, mint az eredeti rajzolás, amit évekkel ezelőtt láttam neten. Amazonon van még, de ők nem szállítanak Magyarországra a lopós magyar posta miatt. De csak angol és spanyol nyelven találhatóak, 4 évadot láttam. Fú nekem angolul is jó lenne mondjuk, de az eredeti rajzolás.
2019. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy esetleg lehet valahol feltöltve ilyen e-book formában mint a könyvek,de anno nem nagyon találtam semmit.
2019. máj. 25. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!