Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miert kerul Effy bortonbe a...

Miert kerul Effy bortonbe a 7. evadban (Skins)?

Figyelt kérdés
Mar regen is neztem a Skinst de most nemreg ujra kezdtem es be is fejeztem a 6.evadig de a 7.et mar nem szeretnem elkezdeni mert nem tunik jonak csak az erdekelne hogy miert kerul Effy bortonbe?(az olyan valaszokat hogy nezd meg ha erdekel inkabb mellozzuk)

2018. febr. 21. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

A hetedik évad már nem igazi évad, hanem 3 darab film 2x45 perces film három kiemelt főszereplővel. A történetek függetlenek az eredeti sorozattól, mert a fiatal felnőtt életbe belépésükről szól, önálló filmek befejezéssel. Ha volt annyi időd hogy ledarálj 6 évadot akkor még másfél órádba simán beleférne az élmény amit ezek adnak.


(Én láttam őket, de túl régen hogy utánajárás nélkül megmondjam a választ, utánanézni a neten pedig te is tudnál ha akarnál. Annyi rémlik hogy munkát kap, összejön a főnökével vagy munkatársával és ott lesz valami bonyodalom, de lehet keverem a másik filmmel).

2018. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csalást követ el.
2018. febr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!