Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a rajzfilmnek?

Mi a címe ennek a rajzfilmnek?

Figyelt kérdés
Amikor kicsi voltam,a kielncvenes evek vegen,ketezres evek elejen tobbszor ment a tvben egy rajzfilm.Sok mindenre nem emlekszem belole csak annyira hogy vokt valami bastya,es egy nagy szorny at akart jutni rajta,es azt kantalta hogy ha nem jut nekem falat,kaparom a falat. Ha jol emlekszem babfiguras volt,vagy talan gyurmas.Apukam szerint lehet hogy ez egy reklam volt de en rajzfilmre emlekszem. Ha valaki emlekszik meg erre segitsen mert nagyon zavar hogy nem jut eszembe a cime.
2018. febr. 23. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokra én se emlékszem belőle, de ez egy mese volt, bábokkal, volt egy valami rózsaszín szőrös lány báb visító hanggal, meg egy összenőtt béka vagy vízköpő figura vagy izé, több fejjel, egy ház amiben egy dagi néni báb volt talán... :D és a szörny rappelte ezt a szöveget, amit írtál xD Sztem vagy jetix vagy nickelodeon
2018. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, úúúúúúristen megtaláltam :D https://www.youtube.com/watch?v=1Zt_nuiXZ9s
2018. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úristen köszi! :D
2018. máj. 23. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!