Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan SOROZAT, ami a...

Van olyan SOROZAT, ami a meggazdagodásról szól?

Figyelt kérdés

Hasonlóra gondolok, mint a Breaking bad. Amikor a főszereplő(k) a sorozat elején még szegények, és akár legális, akár illegális módon, de a sorozat végére "meggazdagodnak".

Hasonlóra gondolok, mint Wall Street farkasa, de ugye az film, nem sorozat (sajnos).


Köszönöm szépen a válaszokat!



2018. febr. 24. 21:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

az ezel egy ilyen gagyi monte cristo grófja feldolgozás.

nah ezen a vonalon ott a tabu című sorozat,az is ilyen monte cristo felütésű,de nagyon jól megcsinált, abba nézz bele 8as.

2018. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm de nézem a Tabut, szeretem is de nekem továbbra is mérföldekkel az Ezel. Szerintem egy tökéletesen kidolgozott remekmű.
2018. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#9-es, na azzal a felsorolással tényleg marha sokat elárultál! Beszélni magyar? :D
2018. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
61%
mert?:D ki az aki a breaking bad-et totál szívásnak vagy a black mirrort fekete tükörnek hívja? jó van néhány amit magyarul használok pl maffiózók 2 pasi megy egy kicsi de angolul jobb, könnyebb
2018. márc. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!