Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit csináljak ha egy filmnél...

Mit csináljak ha egy filmnél amit nCoreról szereztem lefagy egy óránál? Hiába indítom újból és mindent, sajnos lefagy. Ti ilyenkor mit csináltok? Én lehet hogy nem seedelem vissza.

Figyelt kérdés

2018. febr. 25. 00:01
 1/2 Trevor. ***** válasza:
A torrent kliensben rányomok egy ellenőrzést a fájlra.
2018. febr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én, ha valami hibát észlelek a letöltött torrentben, mindig megnézem az alatta lévő kommentszekciót. Ha másnál is van hasonló probléma, akkor általában leírják a hiba forrását, és a megoldását is. Ha nincs másnál ilyen jellegű gond, akkor a hiba az én készülékemben van. Ilyenkor felületesen végigfutok pár fórumot, nagy ritkán pedig felteszek egy kérdést valamelyiken, de általában nem sz.rozok sokat, hanem egyszerűen leszedem egy másik verzióban, ha lehetséges.


A videó, gondolom mkv formátum, és x264, vagy x265-ös dekódolású. Egyesek néhány sz.ros megabájt spórolása miatt olyan video-tömörítési módszereket használnak, amik lejátszásához már NASA tervezésű kodek fájlok és médialejátszók szükségesek. Szerintem szedd le a legújabb K-Lite Codec Pack-et [link] és a médialejátszód legújabb verzióját. Én VLC 3.0-t használok, plusz a KMPlayer-nek egy régebbi (3.1.0), reklámmentes verzióját. Amit az egyik nem játszik le, azt a másik igen; a kettő együtt pedig szinte mindent, még a sérült videókat is. :)


Hogy kilépsz-e a seedből, az pedig szíved joga. Egy Hit 'n Run-ért a hónapon belül még bajod sem lehet, de azért illik bent maradni legalább még zöldre nem vált a jelzés. :)

2018. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!