Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta már valaki a Fekete...

Látta már valaki a Fekete párduc filmet? Tényleg jó lett?

Figyelt kérdés
Angliában élek és itt a fekák áradoznak leginkább róla, hogy mennyire király film, meg hogy az évszázad képregény filmje..:D Tényleg annyira jó lett?

2018. febr. 28. 14:08
 1/7 Mádár0218 ***** válasza:
47%

Szerintem szar lett, történet nem rossz, de vibránium anyag legérősebb fém gyakorlatilag elpusztíthatatlan armor..


Csata jelentenek kardokkal és lándzsákal olyan a végén mint egy régi filmbeni kocsmai verekedés, 0 seb, vér égyéb


Szerintem unalmas volt

2018. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött. Igazából szerintem úgy érdemes megközelíteni a dolgot, hogy ha szereted a Marvel-filmeket, ezt is szeretni fogod. Ha pedig nem vagy oda a képregényes, szuperhősös filmekért, akkor nem hiszem, hogy tetszeni fog.
2018. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet :) nekem nagyon tetszett, én mondjuk szeretem is a marvel filmeket nagyon. Csak ajánlani tudom
2018. márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fantasztikus lett. T'Challa erős karakter, megérhető a dilemmája, és nekem a felvillantott morális probléma is nagyon a helyén volt. Egy kicsit féltem, hogy hogy fogják ötvözni ezt az elképesztően fejlett technológiát az autentikus afrikai kultúrával, de szerintem pont jól megoldották, se több, se kevesebb nem kellett. Oh, és végre erős női karakterek vannak, ami azért valljuk be, a Marvelnek nem mindig az erőssége. Szóval szerintem megéri tenned vele egy próbát.:)
2018. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett. Nem hiába lett a világ 1. filmje😃

Nekem főleg a stáblista utáni jelenetek tetszettek😄

2018. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadt jó, most teljesen rá vagyok kattanva
2018. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem borzasztó unalmas lett, egyszer be is aludtam. Története nincs, komolytalan és sablonos. Legalábbis nekem ez a véleményem.
2018. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!