Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan volt ez a Cskíos...

Hogyan volt ez a Cskíos pizsamás fiú című filmben?

Figyelt kérdés

Aki nem látta, annak spoileres lehet!


Két dolog nem tiszta 100%-ig a filmmel kapcsolatban. Az egyik, hogy amikor a női főszereplő (anyuka) panaszkodott a büdös füstre ami jött a kéményből és a szőke pasas meg valami olyasmit beszólt hogy "égetik őket" akkor most tényleg azokkal az emberekkel ez történt, ezt pontosan hogy kellett érteni?

A másik homályos dolog hogy a végén mit szórnak be abba a kamra vagy mibe ahol már ruha nélkül vannak? Mi okozza a halálukat?



2018. márc. 1. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megrázó lesz: szóval igen, őket égetik. Az emberek holttesteit (nem élve ahogy sokan hiszik).

Amit beszórnak az pedig Zyklon-b. Ez egy por aminek a hatóanyaga a hidrogén-cianid , szobahőmérsékleten gáz lesz belőle, ennek a gáznak az a lényege hogy bár a levegőben van oxigén bőven a tüdő mégsem tudja azt felhasználni. Két fontos kulcsszó van amire rálehet keresni az egyik a "Zyklon-b", a másik a "krematórium". Googleben mindent megtalálsz ha érdekel.

2018. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, pontosan nem tudtam de valami hasonlóra tippeltem, mert a cianid kapszuláról tudtam eddig csak, de arra meg rá kell harapni.
2018. márc. 2. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!