Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Nem igazán emlékszem a történetre, csak arra, hogy tudom hogy tetszett és meg akartam nézni újra.


Egy dologra emlékszek, hogy valami kutatás lehetett, vagy nem tudom, de voltak valami szörnyek is benne. Talán. Na de ott volt egy fiatalabb tagja a csapatnak, akiről mindenki azt hitte fiú. De igazából lány volt, csak fiúnak álcázta magát. És a menstruációja miatt bukott le, merthogy ezek a valamik megérezték a vért. Volt a csapatban másik nő is, és ő mondta, hogy a ciklusa nem akkorra esett. Aztán kérdezgették hogy megsérült e valaki, vagy minek a szagát érzik ezek. És aztán bökte ki a kissrác hogy ő igazából lány.


Vagy hát valami ilyesmi. És semmire nem emlékszem, teljes sötétség, hogy miről szól egyébként a film, kik játszanak benne.. Csak tudom, hogy meg akartam még egyszer nézni, de elfelejtkeztem róla.



2018. márc. 4. 01:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Riddick. 22 évente sötétség.
2018. márc. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Angelo84 ***** válasza:

Pitch Black - 22 évente sötétség (2000)


A leírás teljesen erre hajaz, csak nem kutatás volt, hanem egy bolygón rekedtek a szereplők.

2018. márc. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg ez az! ^^
2018. márc. 13. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!