Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film az amiben a duci...

Melyik film az amiben a duci lány lefogy?

Figyelt kérdés
A páromnak rémlik egy ilyen film, azt mondja együtt néztük, de nekem egyáltalán nem dereng semmi. Azt mondja hogy a duci lány lefogy, és később azt hazudja a barátainak hogy súlyos beteg. Valami ilyesmi. Ha valaki tudja mi lehet, annak előre is köszi.

#duci #fogyás #beteg hazudik
2018. márc. 4. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem film hanem sorozat,de az Édes dundi Valentinában volt valami ilyesmi a történet,lehet,hogy arra gondolsz?
2018. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az. Sajnos nem láttam a sorozatot, de szerintem a párom sem, és amit keres, arról sincs gőzöm se mi van benne. Azt mondja tavaly néztük, de semmi ilyen nem rémlik. Azért köszi nektek.
2018. márc. 6. 05:29
 4/4 anonim válasza:

Szia! :) nem tudom, hogy aktuális-e még vagy látod-e a választ, de azért leírom. :)

Szerintem amire gondoltok, az a Csúnyán szép az élet című film. Nemrég láttam és pontosan erről szól. Nézzétek meg, hátha. :D

2018. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!