Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Anyámnak tudnátok ajánlani...

Anyámnak tudnátok ajánlani koreai sorozatokat?

Figyelt kérdés
Nagy ázsiai film rajongó vagyok, de sorozatokat nem nézek. Láttam párat, Secret Garden, The Greatest Love, My Girlfriend is Gumiho, de ezek nem tetszenének neki. 50 éves, angolul nem tud, tehát olyan kellene amihez van magyar felirat(avistazról letudom őket szedni), és inkább ilyen dráma, családi dráma, intrikák, tehát olyanok amik a Dél-Amerikai vagy Török sorozatokra hasonlítanak. Fantasy, vígjáték, biztos nem érdekli. Elifet nézi mostanában minden nap.

2018. márc. 8. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

de miért akarod megkínozni ilyenekkel szegényt?

miért nem valami tényleg jó sorozatot kérsz?

2018. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért attól mert Ázsiai egyből szar? Nem vagyok polkorrekt, de azért mert kis p*csű emberek csinálták lehet jó film/sorozat, voltak már rá példák.
2018. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

akkor írj 1 példát nyugodtan,ne fogd vissza magad:)

mert ahogy én észrevettem kb igénytelen brazil szappanopera szintű az összes,csak még infantilisebbek.

2018. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ruler of Your Own World például tök jó.
2018. márc. 9. 00:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Minek kellene példálózni olyannak aki előre eldöntötte hogy szar. Ennyi erővel az összes marvel film szar. De a legtöbben úgy se a filmet nézik csak a vásznon lévő fénycsóvákat, tiszta nevetséges.
2018. márc. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Itt nézz szét:

[link]

2018. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pasta
2022. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!