Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film amelyikben...

Melyik az a film amelyikben egy fiú a főszereplő, akinek az édesapja nagy harcos volt. Mármint valami k1 vagy hasonló és úgy megverik az egyik meccsen hogy belehal, és a fia elkezd edzeni és a végén megveri az apja gyilkosát?

Figyelt kérdés
Talán japán vagy kínai a főszereplő meg az apa is. De ebben nem vagyok biztos.Már egy jó pár éves film lehet.

2018. márc. 8. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A Creed hasonlo,bar ott nem veri meg az apja gyilkosat..

Ha bunyos filmet akarsz ,ott a vitathatatlan sorozat ,vagy a ketrecharc

2018. márc. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az. Biztosan régebbi film mivel kisebb voltam amikor láttam most vagyok 22. A gyerek apja valami karatés volt és úgy megverték h talán a kórházban halt meg.
2018. márc. 9. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Bruce Lee is egy forgatás közben szerzett ütés szövődményeként halt meg ha jól tudom,és a fia is harcművész lett Brandon Lee.

A sárkány élete című film szól Bruce életéről. [link]

Persze ez csak tipp nem mindenben passzol azzal amit leírtál.

2018. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem erre gondoltam. Mindenesetre köszönöm a választ. Még reménykedem hogy hátha valaki emlékszik ilyesmire.
2018. márc. 11. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!