Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » STAR WARS (uj remeny) amikor...

STAR WARS (uj remeny) amikor R2 elmondja C3POnak es Lukenak, hogy az o gazdaja Obi Wan, akitol Lea segitseget ker a hologramfelvetelen, C3PO miert nem emlekszik ObiWanra?

Figyelt kérdés
Az elozmenytrilogiaban vegig ismertek egymast, az uj remenyben meg C3PO nem tudja ki az az Obi Wan, Ben pedig nem ismeri meg a droidokat.

2018. márc. 11. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

le lett ez már írva 1000x.

azért mert amikor a film készült még tervben sem volt,hogy esetleg lesz folytatása.

az meg hogy a leghíresebb filmsorozat lesz a világon meg senki nem gondolta.

2018. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a A Sith-ek bosszúja című filmet, ez egyértelműen kiderül belőle.
2018. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
C3PO memóriáját törlik a Sithe bosszúja végén :)
2018. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. Nem talaltam ra valaszt. Es egyebkent mi van akkor ha 1001xre is meg van kerdezve? A valaszod pedig koszonom.

2.3. Koszi:) lattam egyebkent az osszes filmet tobbszor is, konkretan a sithek bosszujat 2 hete neztem meg ujbol,mert elotte az 1.trilogat nagyon regen lattam, de ugy nez ki hogy ez elkerulte a figyelmem, koszonom szepen:)

2018. márc. 11. 22:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Na, youtubeon megkerestem, es tenyleg torlik a memoriajat a film vegen, igy mar emlekszek, csak lehet amikor neztem (ezek szerint tobbszor sem) nem hagyott meg bennem semmit. Lehet azert mert akarhanyszor neztem meg a 2 trilogiat, az elozmenyt.at neztem meg utoljara.
2018. márc. 11. 23:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Benne van hogy a protokoll droig memóriáját töröltesse. Mondjuk én azt sem értem Vader nem emlékszik rá amikor ő készítette a tatooinon :D lehet kisült az agya :D
2018. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy Vader nem emlékszik?
2018. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mert 3 filmen keresztül totál közömbös iránta lol. Ha valaki emlékezne csak oda megy legalább 1 méterre végig mérni nem ismerős-e.
2018. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És mi van, ha Vadert egész egyszerűen nem érdekli?


Amúgy meg, sok más protokoll droid van a galaxisban, ami pont ugyanígy néz ki. Szerintem kicsit se érdekelte, hogy vajon ez az, amit ő tervezett.

2018. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!