Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki ölte meg Robert királyt a...

Ki ölte meg Robert királyt a Trónok harcában?

Figyelt kérdés

Nem az volt, hogy az a Lannoster gyerek tett valamit az italába??

Vagy ez is Baelish volt?


2018. márc. 15. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Elvileg nem, csak simán leitta magát, és egyedül akarta kinyírni a vadat, ami ugye részegen nem a legjobb ötlet :'D
2018. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De pont akkor mikor be karta árulni Cercei-t, akkor?
2018. márc. 15. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Cersei sejthette már, hogy szorul a hurok, Robertet pedig amúgy sem szerette és csak jól járt volna, ha meghal. Így Lancel leitatta Robertet, aki részegen azt hitte, hogy egyedül elbánik a vaddisznóval.
2018. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Lennister gyerek csak annyit csinált, hogy nyakló nélkül itatta Robertet. Akinek persze nem kellett 2x mondani hogy igyon.

Szerintem Cercei keze van benne, vagyis a kölyköt bízta meg vele, hogy soha ne legyen szomjad a vadászat alatt. Ismerte Robert természetét, tudta, hogy neki megy a disznónak. De ha nem is a disznó, valamilyen vadászbaleset éri majd, amire rá lehet fogni a halálát.

2018. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cersei ölette meg Lancellel. És nem csak leitatta, hanem sokkal erősebb borral itatta, mint ami a normális, hogy biztosan baleset áldozata legyen.
2018. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam... Ned rá is jött.

Szóval akkor nem Kisujjal kezdődött az egész Trónok harca meg. Mert Jon Arryn ugyanúgy rájött, a királyt meg előbb-utóbb ugyanúgy eltették volna láb alól.

2018. márc. 15. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Cersei Robert ellen fordult, mert Rhaegarról lemaradt, Robert nem szerette őt és a tetteivel megalázta Cerseit. Kisujj meg egy senki volt, aki szerelmes lett Catbe, az egyik legnagyobb ház lányába, aztán Ned bátyja elverte őt és Kisujj eldöntötte, hogy nagy befolyású emberré válik és így elérje céljait, ezért fűzte be Lysát, aki végzett Jon Arrynnal.


De ha az egész kezdetét akarod nézni, akkor ezer évekkel a sorozat története elé kell visszamenni, mivel minden következett valamiből és így alakult ki a mostani helyzet.

2018. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Lannistereket és a Starkokat Kisujj ugrasztotta egymásnak.

Cersei Robert megölésével nem akart háborút kezdeni. Nedet is megkímélte volna, pedig akkor ő már tudott Joffékról. De Joffrey lefejeztette és bár a könyvekben erről még nem volt szó, de szerintem azt is Kisujj sugallatára (mivel Kisujj már tett rá utalást, hogy korábban is manipulált Joffot, pl. amikor meggyőzte, hogy legyen törpék az esküvéjén és így az a mérgezéssel Tyrion válik gyanusítottá).


Jon Arrynnál sem csinált volna szerintem másképpen. +Ott jöhetett volna azzal, hogy Jon már egy vén, szenilis hülye.

2018. márc. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!