Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The end of the f***ing world...

Silány kérdése:

The end of the f***ing world c. sorozat mikorra várható magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Mert én megnéztem felirattal is végig, az 1.rész után le sem tudtam tenni, de felirattal csak egyedül birom nézni, mert senki sem szereti a feliratot, ezért nagyon várom már a magyar szinkront

2018. márc. 16. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem várható. Nem családbarát a tartalma, hogy betegyék bárhol főműsoridőbe vagy elé. Nálunk még mindig az az irányadó trend hogy olcsón megvesznek több évados epizodikus sorozatokat amiket bármikor random le lehet adni a premier sugárzás után is. Ebbe ez a sorozat sehogy sem illeszkedik bele, mert 1 évados és szerializált történetvezetésű. Ha ilyet vesznek, annak valamilyen kiemelkedő ismeretségű sorozatnak kell lennie, hogy legyen hype körülötte, ahhoz ez a sorozat túl alter/elvont.
2018. márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amit mondasz érthető, és van is benne valami, viszont lesz második évad is (..valamikor), és szerintem valamelyik csatorna biztosan megvenné, hiszen izgalmas a tartalma, jó nézni.
2018. márc. 17. 08:06
 3/6 A kérdező kommentje:
btw, lehet, hogy ezt csak azért mondom, mert imádtam a sorozatot :D
2018. márc. 17. 08:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen Netflix Original anyagot sem vett még meg egy csatorna sem, és nem is fogják. A Netflix Original tartalmak szerintem csak magán a Netflixen, meg torrent oldalakon érhető el, maximum online. Eléggé védi a saját tartalmait.
2018. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 21. 00:46
 6/6 anonim ***** válasza:
2019 szeptemberére elkészült a Netflixes szinkron.
2019. szept. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!