Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A sötét lovag: felemelkedésnek...

A sötét lovag: felemelkedésnek a végén megtudja mindenki, hogy ki volt Batman?

Figyelt kérdés

Lehet félreértettem, de ugye megrendezte a halálát és a macskanővel él tovább. De az emberek nem tudták (pár kivétellel), hogy ki Batman. Viszont a házát átadták a végén és "eltemették" Bruce Waynet. De a gépben az emberek szemében Batman volt.

Így aztán összerakja Gotham lakossága, hogy Bruce volt Batman.

Nem így van?


2018. márc. 19. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Így van, megtudták.
2018. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NEM! Nem tudták meg. Pont az a lényege a filmnek, hogy Batman egy jelkép, bárki lehet. Az, hogy Bruce Wayne is meghalt a zavargások egyáltalán nem meglepő, hisz az anarchisták sok mindenkit megöltek, szóval lehet egyesekben felmerült a lehetőség, hogy mi van, ha Wayne Batman, de ez így nem derült ki.

Egyébként van is egy párbeszéd a végén Blake és Gordon között, hogy Blake szerint meg kéne tudniuk, hogy ki volt a hős, erre Gordon, hogy tudják: Batman volt. És itt jön megint, amit az előbb írtam, hogy Batman egy szimbólum.

2018. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*zavargások során
2018. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, lehet igazad van, csak nézői szemmel nem így jön/jött át. Szerintem mindkét verzió igaz lehet.
2018. aug. 4. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!