Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem mondani izgalmas...

Tudtok nekem mondani izgalmas sorozatokat?

Figyelt kérdés
Lehet természetfeletti vagy akár horror is.

2018. márc. 24. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Tök jó lenne amúgy, ha az ilyen kérdéseknél a kérdező kicsit mesélne magáról, hogy hány éves, milyen nemű, és milyen sorozatokat szeret (címekre gondolok most), úgy kicsit könnyebb ajánlgatni.


Gondolom az Amerikai Horror Sztorit nem kell bemutatni, ha már ebben a kategóriában keresgélsz.

Természetfelettiből (amit én alapból (egy-két kivétellel) ki nem állhatok) nekem a kedvencem a The 100.

Stranger Thingsről is jókat hallok, de én pl. még nem láttam.

2018. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Mit számít az, hogy valakinek kukija vagy punija van, amikor filmekről van szó?
2018. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Számomra ezek voltak izgalmas sorozatok:

Homeland - első 3 évad

Breaking Bad

Band of Brothers

Dexter

The Marvelous Mrs. Maisel

2018. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Stranger Thingset pedig már láttam és mindenkinek ajánlom mert nagyon jó sorozat.:)

2018. márc. 24. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Szökés
2018. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

The exorcist

Supernatural

Ash vs evil dead

Lucifer

American horror story

Grimm

Once upon a time (személyes véleményem, hogy az utolsó évad nézhetetlenül unalmas, a fele előtt elkaszáltam, egyébként jó sorozat)

Esetleg Trónok harca, az inkább fantasy de azért ide írom hátha:)

2018. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 2

Hát nem tom, valahogy nem találkoztam még fiúval, aki pl. rajongott volna a Pretty Little Liars-ért, Született Feleségekegért, Gossip Girl-ért, 90210-ért, vagy filmek közül mondjuk Csajok háborújáért, vagy akármelyik tipikus nagyon csajos filmért + romantikus filmekért :D

Míg a lányok jellemzően nem annyira vannak oda pl. az akciófilmekért.

De igazad van, biztos nem számít, csak én vagyok olyan fura, hogy általában a tipikus csajoknak szánt sorozatokat kedvelem...

2018. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

RIVERDALE 💝

Imádom ajánlom 👌☺️

2018. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából amiket irtatok mindegyik sorozatrol hallottam mar,de valamiert nincs kedvem oket megnezni. The 100,Szökést meg a Riverdalet lattam mar.
2018. júl. 15. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!