Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto és Sakura miért nem...

Naruto és Sakura miért nem jöttek végülis össze?

Figyelt kérdés
Végülis a manga alkotoja először Sakuranak csak annyi szerepet szánt a mangaba hogy a főhős szerelme legyen végülis hogy jött Hianta.... Marmint ő is egy nagyon aranyos és erős karakter de akkor is mellesleg Naruto és Sakura a 7 csapat által elég sok mindenen mentek keresztül na meg Sakura és Sasuke amikor Sasuke vegig elég paraszt Sakuraval meg meg is akarta ölni Sakurat illetve még a csuninvizsgás részekbe mondták hogy Sakura pont olyan mint Naruto és még a shippuudenbe amikor utaztak Narutoék a teknősös szigetre akkor is mondta az egyik lanynak hogy szereti Sakurat meg hogy remeli hogy egyszer őt valasztja..

2018. márc. 25. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Hát sajna nem őt választotta. De szerintem Sakura meg sem érdemli Narutot. A sima részekbe kb szarba se nézte. Sasuke meg az isten volt kb. Utáltam mind a kettőt :D. Abból a csapatból Naruto ért valamit. A többi hulladék.
2018. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenki ezzel jön!? :DD Sakura volt az egyike azoknak akik igazán elismerték Narutot..
2018. márc. 26. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Elismerték? Kb semmibe nem nézte mert ott volt mellette Sasuke. A chunin vizsgánál tudatosult Sakurában hogy Sasuke talán mégsem akkora király :D. De én akkor is rüheltem. Meg az hogy ennyi szarság után a végén képes összejönni Szaszkéval....hát az mindent elmond szerintem...
2018. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Nekem Hinata mindig is szimpatikusabb karakter volt, mint Sakura, úgyhogy én nagyon örülök neki hogy így lett vége.
2018. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy tudtam, hogy Hinatát szánta Kishi Narutonak, már a történet elejétől fogva. Sakura meg azért kapott olyan sok szerepet, mert Naruto társa volt, ettől még nem kell összejönniük.
2018. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 GyBlanka54 ***** válasza:

Am csak azért hoza Sasukét és Sakurát össze, Kishimoto, mert az olvasók rzt szerették volna, nagyon soka shippelték őket (am sztem szinte már követelték a dolgot, de mind1) am sztem nem kellett volna összehozni őket, mert Sakura egy nagy agyalágyult idióta, hogy még ezek után is képes Sasukeszeggel összejönni, meg istenem h a p-be lehet vki annyira szerelmes, h ezeket a nyílvánvaló elutasítást nem veszi észre?! Sose fogom megérteni az ilyen egymásba pistulós embereket, hogy lélegezni, élni, semmit se tudnak a másik nélkül csinálni, szinte már gondolkodni sem (Sakura esetében ténylegesen nem), tisztára rühellem az ilyet, agyef-et kapok tőle...

(Csoda, hogy nem káromkodtam végig az egészet XD)

2019. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!