Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehet egy filmet...

Hogyan lehet egy filmet leszinkronizáltatni magyarra?

Figyelt kérdés

Van egy sorozat, aminek néhány része nincs meg magyarul a neten és szeretném leszinkronizáltatni, hogy magyarul is megnézhessem, mert csak angolul találtam meg. Tud valaki segíteni ebben? Hogyan tudnám megcsinálni ezt és mi a feltétele ennek? (A pénz nem számít) A helyzet az, hogy a szinkronizálásról és annak folyamatáról szinte semmi fogalmam sincs és a google sem segített.


A segítségeteket előre is köszönöm!



2018. márc. 25. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Felkeresel egy forditoirodat
2018. márc. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

'(A pénz nem számít)'


Kisgyerek... ez nem egy 10 vagy 50e forintos tetel. te tenyleg azt kepzeled, hogy egy elkenyeztetett gyerek kedveert nekiall 10-15 szinesz, technikus, hangmernok, es leszinkronizal 'nehany' reszt egy sorozatbol, csak mert cukika olvasni sem tud, hogy feliratot keressen a sorozatahoz...?

2018. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudod, te is egy vagy a sok közül, aki nagyot képzel magáról. Az nem jutott eszedbe a csöpnyi agyaddal, hogy azért nem számít a pénz, mert jól keresek és nem vagyok, hülye, tisztában vagyok azzal, hogy akár több százezres tétel is lehet, öcsém, nem tegnap jöttem le a falvédőről. Amúgy meg nem tudom, hogy te hogy tudnád egyszerre élvezni a műsort, esetleg nevetni rajta és értelmesen és gyorsan elolvasni a szöveget, de ha neked sikerül, hip-hip hurrá! És ha én értelmes és kultúrált kérdést teszek fel, fordítva is elvárom. Másrészt, én valamikor felirattal is néztem sorozatot, de vagy élvezem a műsort és nevetek a poénon vagy olvasom a szöveget és megértem miről szól. Az meg nem elkényeztetettség, hogy le akarom szinkronizáltatni, mert ha van akinek telik rá, miért ne? Úgyhogy remélem kicsit magadba térülsz!
2018. márc. 26. 04:33
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Mester! Szerinted, ha a HBO nem szinkronizaltat le egy csomo filmet, csak feliratoztat, akkor szazezres tetel? Tehat szerinted a fordito, hangmernok, 10-20 szinkron szinesz, studio, stb. par forintos oraberert csinalja, hogy ne legyen millios tetel. Ertelek, kerlek meselj meg...
2018. márc. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 HalkHogen ***** válasza:

Lehet, hogy a kérdező 20 millát keres havonta, vagy ilyesmi. Vagy egyenesen ő Matolcsy Gyurka. :)

Nekem nem fáj, ha szinkronizáltatni akar valamit. Bár én is gyanítom, hogy ha minőségi szinkront szeretne, akkor az akár nyolcszámjegyű összegre is rúghat.

2018. márc. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ennyi pénzből ink tanulj meg angolul
2018. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Értelmes ember NEM néz szinkronosan filmet, mert mostanság belterjes, híg, SZAR a "szakma".


A "nagyok" meghaltak-halnak a fiatalok meg tehetségtelen ez-az unokája-gyereke,ismerőse.

2018. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Több SZÁZEZRES tétel?!


Te tényleg ENNYIRE ostoba vagy?! :D Nem is vitatkozok veled, felesleges, csak röhögök a kivagyiság mögött rejtőző full sötétségeden :D

2018. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1.meg kell venned a film vetítési jogát az eredi forgalmazótól a nélkül valószínűleg illegális lenne a szinkronstúdió elvégzett munkája.

2.a szinkronstúdió megbízása,ők bérlik a szinkronszínészeket és megcsinálják.

legfeljebb az 1. ponttal szerintem tudsz variálni ha nem több napos meló,zsebbe teszel 1 kilóval többet és valahogyan garantálni tudod,hogy nem kerül foglaomba.


amúgy engem is érdekel ez a téma,szóval ha összejön írd meg mennyi lett,mert én meg a kedvenc könyveimet akarom felolvastatni hangoskönyvnek valami kellemes hangú színésszel.

2018. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!