Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok sorozatokat ajánlani?

Tudnátok sorozatokat ajánlani?

Figyelt kérdés

Legfőképp olyan érdekelne ami sok évadból áll. Műfaj mindegy,mindenevő vagyok csak ne legyen túl vontatott és unalmas. Kivéve a képregény adaptációk.


Amiket már kipipáltam : Szökés,Trónok Harca, The Walking Dead, Fear the Walking Dead, The 100, Vámpírnaplók,Teen Wolf,Supernatural,Izombie,24,Stranger Things,Black Mirror,Lucifer,The Exorcist,Lost,Szellemekkel Suttogó,Cobra 11,


Előre is köszönöm! 24/L


2018. márc. 26. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Így jártam Anyátokkal,Agymenők
2018. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
New Girl, Shadowhunter, Once Upon A Time.
2018. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pàr hete épp a star trek voyagert nézem, illetve màs sorozatokat is. Ezekből A hosszabbak supernatural, law and order special victims unit, gyilkos elmék, döglött aktàk, family guy, agymenők:)
2018. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. Vagyok. Dr house lemaradt.
2018. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Shameless-t tudom ajánlani, azon belül is az amerikai (US) verziót. Nemrég lett vége a 8. évadnak, elvileg a 9. lesz az utolsó, szóval nem egy rövid sorozatról van szó.


Az alapsztori egy lepukkant környéken lakó, csóró családról szól, ahol van egy teljesen hasznavehetetlen alkoholista, drogos családapa. Mivel rá nem lehet számítani, ezért a legidősebb lány vezeti a háztartást, és ő neveli fel a testvéreit. Az évadok során pedig azt láthatjuk, hogy kit merre sodor az élet az évek folyamán. Ez elsőre elég lehangolónak tűnik, de alapvetően egy vígjátéksorozat, rengeteg jó poént ki tudtak hozni az alapszituból a készítők, miközben olyan erős drámai pillanatok is akadnak benne, amiket párszor sikerült is megkönnyezni. Ha nem zavar a meztelenkedés, a káromkodás meg a piálás egy sorozatban, akkor tudom ajánlani. Láttam ennél már jobbat is, de nagyon hangulatos kis sorozat, aminek vannak gyengébb, unalmasabb részei, de cserébe a nagyon jó részek tényleg nagyon jók.

2018. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pretty little liars

Jane the virgin pedig egy nagyon szórakoztató ,,cuki" sorozat erdemes belenézni

2018. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tabu

penny dreadful

ash vs evil dead

banshee

2018. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Pretty little liars!!!! Rengeteg sorozatot láttam de ez mindent visz
2018. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Mentek a zöldek!


Kellemes húsvétot mindenkinek! :)

2018. márc. 30. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!